Zdrowie-Zycie.pl


- -

- -

Numer telefonu: -

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Co ma wspólnego pracoholizm z nadużywaniem alkoholu | Zdrowie-Zycie.pl


Krótki opis firmy Co ma wspólnego pracoholizm z nadużywaniem alkoholu | Zdrowie-Zycie.pl

Praca jest podstawą stabilizacji finansowej każdego człowieka. Dzięki niej ludzie czują się potrzebni i dowartościowani. Codzienne, obowiązkowe, zajęcie dodaje motywacji do działania i chęci do życia. Jednakże nie powinno się zapominać o zdrowym balansie pomiędzy czasem poświęconym na sprawy zawodowe, a tym wykorzystanym na życie prywatne. 

Zdarzają się sytuacje, kiedy wyżej wspomniane proporcje zaczynają się zatracać. Niektóre osoby wpadają w wir pracy i nie myślą już o niczym innym. Wtedy też zaniedbują najbliższych i tracą wiele wartościowych relacji. Jednym słowem, uzależniają się od pracy.

Nadmiar obowiązków służbowych zazwyczaj wiąże się z rosnącym poziomem stresu. Im więcej nerwów, tym większa chęć na odnalezienie niezawodnego sposobu na ich ukojenie. Często tą metodą staje się alkohol. W tym miejscu właśnie pojawia się odpowiedź na pytanie, co ma wspólnego pracoholizm z nadużywaniem alkoholu.

Każdy nadmiar emocji wywołanych sprawami zawodowymi utopić można w przysłowiowym kieliszku. Jest to niezwykle zgubne postępowanie, o czym mowa także na portalu zdrowie-zycie.pl.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

GOLDEN TRADE LTD


RUCKHOLT ROAD 2A, London

Przejdź do wpisu >

Szukasz dobrej firmy? Świetnie trafiłeś!