Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15

02-382 Warszawa

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Tally blackmagic


Krótki opis firmy Tally blackmagic

Szukasz sprzętu zaprojektowanego z myślą o profesjonalistach? Wejdź na stronę sklep.cyfrowarepublika.pl i przejrzyj bogatą ofertę produktów renomowanych firm takich jak: Olympus, Blackmagic Design, Matrox, AJA i innych.

Firma umożliwia klientom zakup profesjonalnych kamer, mikserów wizyjnych, elementów pomocniczych przy technice studyjnej Blackmagic Tally Interface, oprogramowania do korekcji kolorów czy innych narzędzi, które bez wątpienia spełnią oczekiwania i wymagania zarówno specjalistów, jak i amatorów zajmujących się rejestrowaniem i obróbką wideo.

Dystrybutor ten jest autoryzowanym przedstawicielem Blackmagic Design w Polsce. Szeroki asortyment pozwala zarówno na zakup, jak i długotrwały wynajem pełnowartościowych produktów, a także możliwość udziału w warsztatach i szkoleniach. Jest to szczególnie atrakcyjne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z filmem albo interesują się procesem realizacji programów telewizyjnych. Wybierając produkty u sprawdzonego dostawcy, możesz być pewien, że zakupiony towar wart jej swojej ceny.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy niedaleko

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Przejdź do wpisu >

Szukasz dobrej firmy? Świetnie trafiłeś!